deutschland  grossbritannien ttschechische-republik  Kontakt  Tiráž

Teambuilding a akce

Teambuilding WorkshopSpolečně s našimi renomovanýmu partnery vám můžeme nabídnout nejrůzněji koncipované akce a vyžití – jako optimální doplněk vašeho semináře nebo prostě jen jako příjemné zpestření vašeho skupinového pobytu v Historickém parku Bärnau-Tachov.


Historický park nabízí celou řadu skvělých možností. Ať už se jedná o standardní prohlídku muzea, společné rozdělávání ohně, stavbu středověkého domu z vrboví, dřeva a hlíny nebo společné středověké zápolení a hry... Vašim představám se v tomto směru žádné meze nekladou. Naším nabídkovým programem chceme rozvíjet a podporovat týmového ducha, týmovou komunikaci a týmovou kreativitu, a to v nevšedně pojatých didaktických prostorách našeho muzea.


Kromě toho jsou tu pro vás i naši partneři, díky nimž vám můžeme nabídnout semináře všeho druhu. Např. kurzy rétoriky, komunikačních dovedností nebo obchodní etikety. Najdeme pro vás vždy to nejlepší řešení a ten nejvhodnější program. Rádi vám pomůžeme při plánování vaší akce, aby byla skutečně perfektní a zajímavá.

footertrenner2

 

  Informace  
 

Otevírací doba
Vstupné

Prohlídky s průvodcem
Objednávka vstupenek
Obchod se suvenýry
Cesta k nám & kontakt

Gefördert von der EU

Gefördert von der Europäischen Union Ziel 3/INTERREG IV A

 

 

Objednávka vstupenek

Otevírací doba: úterý - neděle     10:00 - 18:00 hod